O nas

 

Nasza filozofia

Instytut Zdrowia i Urody Medicus Esthetic to nowoczesna klinika specjalizująca się w zabiegach medycyny estetycznej i Anti-Ageing. Posiadamy ogromne doświadczenie w pielęgnacji, profilaktyce oraz leczeniu skóry. Kierujemy się filozofią holistycznego podejścia do pacjenta, a także indywidualnej oraz wnikliwej analizie jego potrzeb. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kliniką zaopatrzoną w światowej klasy technologię, pozwalającą nam na wykonywanie kompleksowych zabiegów. W innowacyjne rozwiązania zaopatrujemy się na krajowych oraz międzynarodowych kongresach, które pozwalają nam poszerzać swoją ofertę o najnowocześniejsze metody leczenia. Zależy nam na doskonałych wynikach oraz zadowoleniu naszych pacjentów. Medicus Esthetic usytułowane jest na usteckim bulwarze zapewniając niepowtarzalną atmosferę.

Dr Ewa Abramowicz

Dr Ewa Abramowicz jest doświadczonym lekarzem w dziedzinie medycyny estetycznej i prewencyjnej. Jej głównym zainteresowaniem są m.in zaawansowane techniki laserowe leczenia chorób skóry i zastosowanie laserów w medycynie Anti-Ageing. W swoim podejściu stara się zatrzymać procesy starzenia w oparciu o najnowsze technologie. Swoje doświadczenia zdobywa bazując na wieloletniej praktyce, uczestnictwie w licznych kongresach, konferencjach oraz szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i Anti-Ageing oraz edukacji w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie jak i Międzynarodowej Akademii Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej. Jest stałym uczestnikiem Europejskiego Kongresu Medycyny Estetycznej w Rzymie oraz Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Ageing w Warszawie.

 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Ageing, Światowego Towarzystwa Medycyny Przeciwstarzeniowej WOSAM oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej.

 

Dr Ewa Abramowicz jest także członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Estetycznej.

 
 

Dr Tatiana Livai

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Grodzeńskiego Uniwerystetu Medycznego. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Obecnie pracuje w Centrum Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. Zajmuje się dermatologią i medycyną estetyczną. Uczestniczy w międzynarodowych i krajowych kongresach i konferencjach oraz wielu szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności praktyczne. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry oraz wykonuje zabiegi dermatologii estetycznej: mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, botox, wypełniacze, peelingi, nici PDO, laseroterapia.

 

Wykonywane zabiegi:

  • zabiegi z zakresu dermatochirurgii w tym elektrokoagulacja, wycięcie chirurgiczne znamion i innych zmian skórnych, krioterapia, łyżeczkowanie, pobieranie wycinka skórnego przy użyciu sztancy, założenie szwów chirurgicznych
  • zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej
  • peelingi
  • mezoterapia
  • osocze bogatopłytkowe
  • zabiegi przy użyciu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego
  • zabiegi laserowe przy użyciu lasera Nd:Yag, CO2
  • redukcja tkanki tłuszczowej – lipoliza injekcyjna
  • nici PDO

Certyfikaty i dyplomy

Nasza klinika

Przebieg wizyty

 

Zgłoszenie się
do kliniki

Pacjent dokładnie opisuje problem, wyjaśnia, dlaczego zgłosił się do kliniki i jakich rezultatów oczekuje.

 

 

Opracowanie
planu leczenia

Lekarz specjalista układa specjalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb plan leczenia i przedstawia go pacjentowi. 

 

 

Wykonywanie
zabiegów

Kolejnym etapem jest przygotowanie do pierwszego zabiegu i przeprowadzenie go. 

 

 

Wizyta
kontrolna

Pacjent pozostaje pod kontrolą lekarza specjalisty, który określa, ile zabiegów należy jeszcze przeprowadzić, by osiągnąć efekt końcowy.

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

więcej